تعیین جنسیت جنین | روش تعیین جنسیت جنین بدون نیاز به سونوگرافی و دکتر

تعیین جنسیت بچه بدون سونوگرافی تعیین جنسیت جنین بدون دکتر تعیین جنسیت جنین در خانه

تعیین جنسیت جنین همیشه یکی از موضوعات جذاب برای خانواده‌ها بوده است. هر مادری به محض باردار شدن دوست دارد در همان هفته‌های اول بارداری بداند فرزندش چه جنسیتی دارد. با روش‌هایی که در ادامه این مقاله ذکر خواهیم کرد می‌توان به صورت تقریبی جنسیت جنین را مشخص کرد.

مجله ویترینو ؛

امروزه با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته سونوگرافی تعیین جنسیت، این امر به راحتی امکان‌پذیر است اما در گذشته این مادربزرگ‌ها بودند که با تجربه‌ای که داشتند می‌توانستند دختر یا پسر بودن جنین را تشخیص بدهند.

حال ما می خواهیم در این مقاله راهکارهای تعیین جنسیت جنین در خانه و بدون ینیاز دکتر و سونوگرافی را برای شما عزیزان رائه دهیم.

تست هایی جهت تعیین جنسیت جنین بدون سونوگرافی

تست کلم
در این تست، باید کلم قرمز را در آب بجوشانید و آب آن را با ادرار خود مخلوط کنید. اگر آب صورتی شد، فرزند شما دختر است. اگر آب بنفش شد، کودکتان پسر است.

تست سیر
برخی از زنان قدیمی اعتقاد دارند اگر زن باردار سیر بخورد و بوی آن در عرق بدنش منعکس شود، فرزند پسر است. اگر هم عرقش بوی سیر ندهد، بچه دختر است.

تست انگشتر
برای تعیین جنسیت جنین خود می‌توانید از حلقه طلا استفاده کنید. حلقه را به نخی بلند ببندید. آن را بالای شکم خود بگیرید، اگر حلقه در جهت عقب و جلو حرکت کرد، فرزند دختر است. اگر به صورت دایره‌ای در بالای شکم حرکت کرد، فرزندتان پسر است.

تست خط مو
این تست برای زنانی که برای نخستین بار است باردار می‌شوند، جواب نمی‌دهد. باید حتما قبلا یک بار زایمان داشته باشید. یک افسانه قدیمی آمریکایی برای تعیین جنسیت جنین بر این اصل استوار است که می‌گویند، خط موی پشت گردن فرزند شما می‌تواند جنسیت فرزندی که باردار هستید را تعیین کند. اگر خط مو راست باشد، فرزند دختر است و اگر در یک جا جمع شود، فرزند جنسیت مخالف فرزند کنونی شما خواهد داشت.

علائمی جهت تعیین جنسیت جنین

نفس کشیدن
نفس را در سینه حبس کنید! آیا بعد از آبستن شدن دریافته‌اید که نفس کشیدن برایتان دشوار شده است؟ اگر مادر باردار با تنگی نفس مواجه شده باشد، نشانه این است که پسری در شکم دارد، اما اگر هیچ مشکلی در این رابطه نداشته باشید بدون تردید کودکتان دخترا ست.

تعداد ضربان قلب
یکی دیگر از روش‌های تعیین جنسیت جنین، شمارش ضربان قلب است. در مادرانی که جنین پسر باردار هستند، ضربان قلب جنین ۱۴۰ ضربه در دقیقه است.

حرکت پاها
آیا حرکات و پرتاب پاهای جنین بیشتر متوجه ناحیه چپ شکم است یا قسمت راست آن؟ براساس باورهای عامه انگلیسی‌ها، پسرها بیشتر به سمت راست تمایل دارند و دخترها معمولا به سمت چپ لگد می‌پرانند! اما در موقع خواب، پسر بیشتر در سمت چپ می‌خوابد، در حالی که دختر سمت راست را ترجیح می‌دهد.

ویار
یک اعتقاد قدیمی برای تعیین جنسیت جنین هست که می‌گویند اگر زن باردار میل شدیدی برای خوردن غذاهای شور داشته باشد، فرزندش پسر است. اگر شیرینی‌جات دوست داشته باشد، فرزندش دختر است.

جوش زدن
حتما شما هم شنیده‌اید که جنین پسر مادر را زیبا می‌کند و جنین دختر زیبایی را از مادر می‌گیرد. شاید این موضوع را نتوان با قدرت علم ثابت کرد اما مادربزرگ‌ها اصرار دارند که این ادعا چیزی جز حقیقت نیست. آنها می‌گویند دختردار شدن هورمون‌های مادر را تحت تاثیر قرار می‌دهد و باعث جوش‌جوشی شدن مادران باردار می‌شود. پس اگر دختردوست هستید، باید چند ماه زشت‌تر شدن را به جان بخرید.

نامتقارن شدن سینه‌ها
تغییر اندازه سینه‌ها در زمان بارداری یک اتفاق طبیعی است که بدن مادر را برای شیردهی در آینده آماده می‌کند. اما قدیمی‌ها می‌گویند اندازه سینه مادران باردار همیشه یکسان نیست. از نظر آنها اگر سینه راست از چپ بزرگ‌تر باشد، یعنی دختر در راه دارید اما اگر سینه چپ بزرگ‌تر باشد، قرار است پسردار شوید.

رنگ ادرار
زنان قدیمی معتقدند جنسیت جنین را با رنگ ادرار هم می‌توان تشخیص داد. آنها می‌گویند زنانی که رنگ ادرارشان زرد روشن است، قرار است پسر‌دار شوند اما آنهایی که جنین دختر در شکم دارند، ادرارشان به رنگ زرد تیره درمی‌آید.

نحوه خوابیدن
شاید پیش از این چندان به حالت خوابتان توجه نکرده باشید اما برای تعیین جنسیت جنین‌ خود، امشب که به تختخوابتان می‌روید، جهتی که در آن به خواب می‌روید را مورد توجه قرار دهید. مادربزرگ‌ها می‌گویند اگر به سمت چپ بخوابید، پسر در شکم دارید اما اگر تمایل بیشتری به خوابیدن به سمت راست داشته باشید، فرزند دختر به دنیا خواهید آورد.

تغییرات شکم
قدیمی‌ها می‌گویند این حالت برای زنانی اتفاق می‌افتد که قرار است دختردار شوند. به عقیده آنها جنین دختر باعث می‌شود که مادر شکمی پهن داشته باشد اما زنانی که قرار است پسردار شوند، شکمی تیز و رو به جلو دارند.


تعیین جنسیت جنین در هفته چندم بارداری  تشخیص جنسیت جنین با جوش شیرین  تشخیص جنسیت جنین در چند هفتگی  تعیین جنسیت پسر  تشخیص جنسیت جنین با سونوگرافی  تشخیص جنسیت جنین از روی ناف مادر  تعیین جنسیت جنین چینی  شکل جنین دختر در سونوگرافینظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">