عکس برهنه تان را بدهید وام بگیرید/روش جدید رئیس بانک در چین...وام برهنگی!

زنان و دختران جوان به خصوص دانشجویان برای گرفتن وام از این بانک باید یک عکس برهنه از خودشان را تقدیم رئیس بانک کنند وتنها وثیقه مورد نیاز برای دریافت وام از این بانک است.

به گزارش اختصاصی ویترینو به نقل از people daily ؛یکی از بانکهای چین شرایط عجیبی برای درخواست کنندگان وام تعیین کرده است. زنان و دختران جوانی که قصد دریافت وام دارند باید عکسی کاملا برهنه و آزاد از خودشان برای وثیقه ارسال کنند. این بانک ادعا کرده است که دریافت عکس برهنه زنان و دختران تضمین کننده دریافت به موقع اقساط وام است.
به گزارش این وب سایت تعداد زیادی از دختران شهرستانی از طریق شبکات اجتماعی جزو مشترکین دریافت این وام شده اند. یکی از دختران جوانی که از این وام استفاده کرده است گفت :به دلیل شرایط سخت مالی مجبور به گرفتن این وام شدم اما حالا فهمیدم که تحمل آن شرایط سخت مالی بسیار ساده تر از تحمل استرس و نگرانی انتشار عکس برهنه ای که برای ضمانت گذاشته ام در فضای مجازی است. بخش نگران کننده خبر این است که بسیاری از زنان و دختران به راحتی برای گرفتن این وام اقدام می کنند و همراه با پرداخت سود تقریبا بالای این وام باید نگران حفظ عکس برهنه شان هم باشند. سود تعیین شده برای این وام 10 درصد است ولی به علت نیاز نبودن ضامن و وثیقه به راحتی در اختیار درخواست کنندگان قرار می گیرد.
براساس گزارش پیپل دیلی زنان و دخترانی که عکس برهنه خود را ارسال می کنند کدی به عنوان ID دریافت کرده تا به وسیله آن بخش دریافت وام برای آنها فعال شود. در همان ابتدا گزینه ی انتشار عکس برهنه در صورت بدحسابی و پرداخت نکردن اقساط در فرم تیک می خورد تا درخواست کنندگان وارد بخش بعدی شوند.  این نوع وام که به وام برهنگی مشهور شده است در حقیقت متعلق به دختران جوان دانشجو است که زنان دیگر هم می توانند تحت شرایطی از آن استفاده کنند.
گفتنی است پلیس مالی و اینترنتی چین در این مورد به مردم هشدار داده و از انها خواست با هوشیاری بیشتری عمل کنند.

نظرات (۱)


واقعا پشت پرده های این چنینی داره رشد وحشتناک اقتصاد چین.

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">